O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

 

Agnieszka i Andrzej - dwie osoby, które idą wspólnie przez życie prywatne jak i biznesowe. Choć wiele nas różni, łączą nas wspólne pasje, marzenia i miłość do rzeczy pięknych.

Marka Bellcraft to efekt naszej wspólnej pracy, w którą wkładamy ogrom serca i zaangażowania. Tworząc nasze produkty opieramy się na przekonaniu, że każdy dom czy ogród powinien odzwierciedlać charakter właściciela, jego osobowość i styl życia. Dlatego nasze projekty kierujemy do osób, które tak jak my doceniają urok rzeczy wyjątkowych, unikalnych oraz wykonanych z dbałością o każdy detal. 

Zajmujemy się produkcją metalowych dodatków do wnętrz i ogrodów. Oferujemy 2 linie produktowe:

Dekory ścienne, stworzone z jednego kawałka blachy, odznaczające się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem.  Każdą z metalowych dekoracji wykańczamy ręcznie, nadając im niepowtarzalny charakter. Lubimy proste rozwiązania, dlatego dekory oferujemy w trzech wariantach wykończenia: klasycznej czerni, naturalnej stali powleczonej lakierem bezbarwnym oraz prawdziwie industrialnej rdzy. Dzięki uchwytom magnetycznym, które dodajemy do każdego zamówienia, ozdoby zyskują przestrzenny charakter, a ich montaż jest bardzo łatwy.

Z miłości do natury i kwiatów powstała linia dekoracji ogrodowych. Wszystkie metalowe kwiaty, ptaki, zwierzęta i przedmioty stworzyliśmy z myślą o podkreślaniu piękna roślin w waszych ogrodach. Każda dekoracja pokryta jest jedynie naturalną rdzą i może zdobić wasze ogrody przez cały rok nabierając coraz szlachetniejszego wyglądu.

 

Każdy z naszych produktów wykonywany jest na zamówienie. Wciąż realizujemy nowe pomysły i powiększamy naszą ofertę. Jednak jeśli masz własny pomysł na wymarzoną dekorację, lub potrzebujesz innego rozmiaru spośród tych które proponujemy - skontaktuj się z nami.

Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty.