O nas

Kim jesteśmy i co robimy?

 

Agnieszka i Andrzej - dwie osoby, które idą wspólnie przez życie prywatne jak i biznesowe. Choć wiele nas różni, łączą nas wspólne pasje, marzenia i miłość do rzeczy pięknych.

jaskółka

Marka Bellcraft to efekt naszej wspólnej pracy, w którą wkładamy ogrom serca i zaangażowania. Tworząc nasze produkty, opieramy się na przekonaniu, że każdy dom czy ogród powinien odzwierciedlać charakter właściciela, jego osobowość i styl życia. Dlatego nasze projekty kierujemy do osób, które tak jak my doceniają urok rzeczy wyjątkowych, unikalnych oraz wykonanych z dbałością o każdy detal. 

jaskolka

Zajmujemy się produkcją metalowych dodatków do ogrodów. Oferujemy całoroczne dekoracje, które można podzielić na 3 główne grupy:

Ptaki – stworzone z metalu figurki w kształcie rozmaitych gatunków ptaków, od jaskółek, przez kaczki, aż po jelenia czy kozę.

Rośliny – przeróżne kwiaty z zardzewiałej blachy do komponowania z nowoczesnymi ogrodami i do wiejskich rabat.

Zwierzęta – kształty zwierząt domowych, leśnych, wodnych i owadów wykonane z kawałka pordzewiałego metalu.

Oprócz tego proponujemy również dekoracje okazjonalne, odpowiednie na Wielkanoc, Boże Narodzenie lub Halloween. Wśród pozostałych artykułów znajdziesz ogrodowe dodatki w formie skrzatów lub tabliczek ogrodowych, na które możesz nanieść swój własny tekst.

Dodatkowo w sklepie znajdziesz teraz piękne poidełka dla ptaków jak i różne dekoracje do powieszenia w ogrodzie. Wciąż poszerzamy swoją ofertę spełniając ogrodowe marzenia naszych klientów.

 jez

Metalowe dekoracje wykańczamy ręcznie, nadając im niepowtarzalny charakter. Lubimy proste rozwiązania, dlatego oferujemy ozdoby pokryte naturalną rdzyą Dodatki z metalu montuje się bardzo łatwo w ogrodzie dzięki prętom, które należy wbić w ziemię. Wszystkie przedmioty stworzyliśmy z myślą o podkreślaniu piękna roślin w waszych ogrodach. Z uwagi na naturalne pokrycie ozdób, będą mogły one uatrakcyjniać aranżacje przez cały rok, zarówno w czasie mrozów, jak i upałów. Z czasem wygląd zardzewiałej blachy będzie jeszcze piękniejszy.

Pomaluj swój ogród rdzą razem z nami :)