Ozdoby z metalu do ogrodu

Nic w tym dziwnego, że nowoczesne dekoracje ogrodowe z metalu noszą wyraźne ślady rdzy – to nie defekt, a celowy zabieg. Najpopularniejsze ozdoby metalowe do ogrodu pokrywa właśnie barwna i niejednolita korozja. Ciekawa tekstura to tylko jeden z wielu zalet rdzawych dekorów. Innym walorem jest odporność – podczas gdy większość dekoracji ulega zniszczeniu zimą lub jesienią, rdzawe ozdoby do ogrodu nadają się na Twój całoroczny dekor. Nie dość, że zmienne warunki atmosferyczne nie szkodzą dekoracjom, to jeszcze urozmaicają ich teksturę, sprawiając, że z roku na rok ozdoba staje się coraz piękniejsza.

Modne ptaki ogrodowe metalowe, rośliny czy skrzaty są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, co stanowi zasługę grubej blachy. Ozdoby mają u dołu pręcik, który wbijesz w ziemię na wybraną głębokość. Dzięki temu łatwo zdecydujesz, na jakiej wysokości mają widnieć nowoczesne dekoracje do ogrodu z metalu. Plusem dekorów jest też to, że wspaniale nadają się zarówno nad trawnik, jak i nad krzewy czy kwiaty – ozdoby z metalu do ogrodu górują nad roślinami, nie zajmując miejsca przy samym gruncie.

Aktywne filtry:

Mysz z kotem – nowoczesne dekoracje pokryte rdzą

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych propozycji są metalowe dekoracje ogrodowe z kotem. Pokryty rdzą dekor dostępny jest w kilku odsłonach – mruczek może kroczyć lub zwracać się ku górze, jakby czekał na jedzenie. Kot występuje także w zestawie z myszą, z którą tworzy doprawdy uroczy komplet dekoracji ogrodowych metalowych. Do ogrodu znajdzie się też coś dla fanów psów, zająców czy wiewiórek.

Metalowe dekoracje z kotem czy psem to ciekawa propozycja dla każdego miłośnika domowych pupili, ale nie mogło zabraknąć też dekorów dla osób, które chcą zmienić swój ogród w suche, ale pełne życia akwarium. Przydadzą się do tego metalowe ozdoby ogrodowe w kształcie skalarów oraz innych gatunków rybek, które będą atrakcyjnie wyglądać zwłaszcza nad brzegiem oczka wodnego. Dodatkowo, jeśli lubisz owady, znajdziesz w naszej ofercie mrówki, pszczółki czy motyle z rozłożystymi skrzydełkami.

Metalowe ptaki do ogrodu

Do zaoferowania mamy szczególnie piękne ogrodowe dekoracje: ptaki z metalu. Ozdoby do ogrodu – metalowe kaczki, kury czy gęsi – zmienią otoczenie domu w wiejski folwark. Mocowane blisko ziemi jaskółki nie zawsze zapowiadają deszcz, za to zawsze wyglądają prześlicznie, zachwycając kolorem i teksturą. Metalowe ptaki do ogrodu to propozycja między innymi dla ornitologów, którzy, dekorując teren ulubionymi gatunkami, demonstrują prawdziwą pasję. Wśród naszych wyrobów znajdują się też drapieżne metalowe ptaki ogrodowe. Z metalu wykonujemy między innymi jastrzębia, który – wsparty na pręcie o długości ponad metra – szybuje wysoko nad trawnikiem czy rabatkami. Ptaki metalowe do ogrodu są u nas oferowane pojedynczo lub w formie zestawów – proponujemy między trójpak jaskółek lub kurzą rodzinę: koguta, kurę i kurczaki.

Szczególnym uznaniem cieszą się metalowe żurawie do ogrodu. Duży, wsparty na wysokich nogach ptak robi ogromne wrażenie, zwłaszcza na jasnym tle. Romantyczny ogród angielski, symetryczny francuski czy prosty japoński – każdy z nich zyska na uroku, gdy ozdobi go metalowy żuraw do ogrodu. Metalowy produkt jest bardzo wytrzymały, gdyż tworzymy go z blach o podwójnej grubości, a równowagę dla nich stanowi ażurowa konstrukcja ozdoby. Żurawie do ogrodu metalowe występują w różnych wersjach. W każdej z nich ptak ma zwróconą ku górze głowę i zdaje się wzbijać do lotu, co dodaje dekorowi dynamizmu.

Rdzawe ozdoby ogrodowe na Halloween

Proponowane przez nas rdzawe ozdoby ogrodowe metalowe pozwalają skompletować cały zestaw dekoracji na Halloween. Dekorami są nie tylko zawieszane na gałęziach duszki, ale też lecące na miotle czarownice czy pasujące do scenerii muchomory. Również blaszane dynie sprawdzą się ostatniego dnia października jako metalowe ozdoby do ogrodu. Rdzawy owoc – warto zauważyć, że barwa jest zbliżona do oryginalnej, pomarańczowej – może mieć wycięte usta i oczy. Sprzedajemy nowoczesne ozdoby ogrodowe z metalu w kształcie dyni w różnych wersjach: uśmiechnięte, złowrogie lub w postaci zwykłego owocu.