Metalowe dekoracje na ścianę

Oferujemy ręcznie wykonane dekory metalowe. Ozdoby ścienne mogą mieć najrozmaitszą formę – od napisów, przez zwierzęta, aż po florystyczne dekoracje z metalu na ścianę. Standardowo każdy model jest przez nas oferowany w jednym wymiarze, jednak w razie potrzeby prosimy pytać o możliwość zmiany rozmiaru. Wśród naszych propozycji znajdziesz różnokolorowe metalowe dekoracje do domu – z metalu wykonujemy zarówno ozdoby malowane czarną farbą, jak i dekor ścienny pokryty bezbarwnym lakierem. Na szczególną uwagę zasługują rdzawe ozdoby z metalu na ścianę, które nadają wnętrzu charakter industrialny, będąc ciekawym pomysłem na aranżację loftu i nie tylko.

Aktywne filtry:

Florystyczny dekor ścienny

Wśród najnowszych trendów szczególnym uznaniem cieszą się motywy florystyczne. Duże kwiaty z metalu to fantastyczna ozdoba każdego rodzaju pomieszczenia – sprawdzi się między innymi w sypialni: nad wezgłowiem czy biurkiem. W przyrodzie króluje symetria, co łatwo zauważyć, patrząc na kwiat lotosu. Dekoracja na ścianę przedstawiająca róże będzie doskonała jako element aranżacji romantycznej, stanowiącej idealne tło do kolacji przy świecach. Ciekawą propozycją są też dekory w kształcie drzewek, na przykład palmy, która – zamocowana tuż nad blatem – zdaje się wyrastać bezpośrednio z mebla. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko drzewa i kwiaty metalowe na ścianę, ale również liście, w tym bardzo modny wzór monstery. Dziurawe ulistnienie zahipnotyzuje Twoich gości z zaciekawieniem badających oryginalną teksturę dekoru.

Magnetyczne zwierzęta na ścianę do salonu

Gros naszych propozycji to nowoczesne ozdoby ścienne metalowe ze zwierzętami. Z gatunków, które spotkasz w naszych rodzimych lasach, mamy dla Ciebie dekoracje metalowe na ścianę w kształcie jelenia, jaszczurki czy wilka. Oczywiście nie zabrakło propozycji dla fanów zwierząt domowych, dlatego oferujemy przedstawiające je metalowe ozdoby na ścianę do domu. Z metalu wykonujemy konie, psy i koty oraz – często spotykane w domach przecież – pająki. Fanom egzotycznych zwierząt spodobają się ozdoby metalowe na ścianę z tygrysem, papugą czy lwem.

Warto zaznaczyć, że czasem dodatkowo urozmaicamy nasze dekoracje do domu metalowe. Ozdoby na ścianę do salonu mogą bowiem składać się z sylwetki pieska czy kotka, a także ze złączonego z nią napisu. Oprócz zwierząt domowych, bądź też napotykanych w lasach czy morzu, oferujemy prawdziwie magiczne ozdoby na ścianę. Metalowe dekory w kształcie mitycznych istot, takich jak feniks, nadają mieszkaniu namiastkę bajkowości, stanowiąc rewelacyjną dekorację pokoju dziecięcego. Ciekawym pomysłem jest dodanie piórka z metalu obok latającego stworzenia – pierzasty dekor ścienny zdaje się odpadać od lecącego orła, papugi czy, właśnie, feniksa.

Metalowe napisy na ścianę – sentencje z metalu

Oprócz sentencji dołączonych do dekorów zwierzęcych oferujemy również osobne metalowe napisy na ścianę. Z metalu wykonujemy motywacyjne frazy, a także proste przesłania i pozdrowienia. Zamocowane na ścianie "Aloha" może dać Ci rano codzienną dawkę niezbędnej energii lub witać przychodzących gości. To jeden z wielu powodów, dla których warto sięgnąć po metalowe dekoracje ścienne. Z metalu tworzymy napisy o rozmaitej typografii, dlatego podczas wybierania liter, warto zwrócić uwagę na rodzaj czcionki. To szczególnie istotne, gdy dopasowujesz ozdoby na ścianę z metalu do domu z już zdobiącymi Twoje wnętrze napisami. Spójna typografia jest kluczem do harmonijnej aranżacji, na szczęście mamy dla Ciebie różne propozycje – łatwo wybierzesz najlepsze rozwiązanie.

Motywy marynistycznych dekoracji ściennych

Ogromną popularnością cieszą się marynistyczne dekoracje ścienne metalowe. Kwiaty na ścianę to propozycja, o której już wspomnieliśmy, ale z przymrużeniem oka dodamy, że na zainteresowanych czeka także róża wiatrów, inaczej zwana kompasową. To element często zdobiący mapy, zwłaszcza stare, dlatego fantastycznie sprawdzi się jako kartograficzna ozdoba metalowa na ścianę. Doskonała będzie też żaglówka, której płaski pokład może korespondować z równoległą linią biurka lub listwy przypodłogowej. Jako metalowa dekoracja na ścianę salonu czy sypialni świetna będzie też latarnia morska, która codziennie przywoła przepiękne wspomnienia z nadmorskich wakacji.

Metalowe ozdoby do kuchni lub jadalni

Dekory w kształcie sztućców to pomysłowo zaprojektowane metalowe dekoracje na ścianę. Z metalu wykonujemy cały tryptyk: widelec, nóż i łyżkę. Propozycją dla Ciebie jest też szklanka z drinkiem lub lemoniadą, czyli oryginalna metalowa ozdoba na ścianę. Z metalu można więc stworzyć nie tylko dekor do kuchni oraz jadalni, ale również dekorację pubu lub innego obiektu gastronomicznego.