FAQ

Tu przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania i wątpliwości naszych klientów. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytanie, nie wahaj się do nas napisać na: kontakt@bellcraft.pl  Możesz to zrobić tutaj.

   

    1. Dlaczego czas realizacji wynosi 7 dni roboczych?

Czas realizacji wynosi 7 dni roboczych, ponieważ nasze produkty tworzymy ręcznie z najwyższą starannością. Produkty wykonujemy na bieżąco na konkretne zamówienie, nie posiadamy stanów magazynowych. Poza tym część procesów jak np. rdzewienie musi potrwać, żeby efekt był jak najlepszy :). 

 

    2. W jaki sposób montować dekory na ścianę?

Do każdego dekoru dodajemy gratis zestawy montażowe złożone z odpowiedniej ilości wkrętów, kołków oraz mocnych uchwytów magnetycznych. Dzięki uchwytom magnetycznym dekoracja pozostaje w niewielkiej odległości od ściany, co po pierwsze daje efekt przestrzenności, a po drugie jest istotne w przypadku dekorów zardzewiałych (nie brudzą ściany). Dodatkowym atutem tego rodzaju montażu jest to, że dekor możemy zawiesić w dowolnej orientacji, co jest niekwestionowaną zaletą przy montowaniu np. motywów roślinnych lub napisów. Na powierzchni dekoracji nie widać żadnych otworów czy innych mocowań, a zdjęcie dekoracji np. przy malowaniu ściany jest śmiesznie proste. Poniżej zdjęcie naszych zestawów montażowych.

 

 

    3. Jak pakowane są zamówienia?

Zamówienia pakujemy bardzo starannie, by odpowiednio zabezpieczyć je na czas transportu. Zdarza się, że opakowanie jest z recyklingu. Używając powtórnie materiałów opakowaniowych dokładamy malutką cegiełkę do ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że naszym klientom ta idea jest równie bliska :).

 

     4. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście! Jeśli mieszkasz w kraju, do którego nie mamy skonfigurowanej wysyłki skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie wysłać nasze paczki wszędzie, również poza obszar celny. Zaznaczamy jednak, że nasze produkty wysyłamy kurierem, a nie Pocztą Polską, dlatego zamówienia realizujemy dopiero po zaakceptowaniu i pełnym opłaceniu kosztu transportu.

 

     5. Czy możliwa jest zmiana rozmiaru dekorów?

Jak najbardziej. Wyjątkiem są bardzo drobne elementy. W przypadku gdy potrzebny jest inny rozmiar dekoru prosimy o kontakt. 

 

     6. Jakie są możliwości wykończenia dekoracji ściennych?

W ofercie mamy 3 możliwości wykończenia naszych dekoracji ściennych:

  • malowanie czarną farbą - czarny, klasyczny i matowy efekt. Farba najwyższej jakości, ze zwiększoną odpornością na zarysowania.
  • malowanie lakierem bezbarwnym - po wielu próbach osiągnęliśmy efekt takiego zabezpieczenia powierzchni przed rdzewieniem, że stal zachowuje swój pierwotny kolor ze wszystkimi naturalnymi przebarwieniami i rysami - bez efektu błyszczenia.
  • rdzewienie - blachę poddajemy procesowi rdzewienia, dzięki czemu nasze dekory mają prawdziwie przemysłowy charakter. Rdza nie ściera się z powierzchni, blacha jest prawdziwie skorodowania. Nie jest też niczym zabezpieczona, dlatego uwaga - brudzi palce :).

 

      7. Czy jest możliwość zamówienia wzoru, którego nie ma w ofercie sklepu?

Staramy się spełniać marzenia naszych klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu w sprawie indywidualnych projektów :).